Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Terchová
159 700,00 € Na predaj

3 194

|
50,00  €/m²

Investičné rekreačné pozemky / 3194 m2 / Terchová

Terchová
103 000,00 € Na predaj

2 060

|
50,00  €/m²

Investičný rekreačný pozemok / 2060 m2 / Terchová

Terchová
NÁŠ TIP
210 000,00 € Na predaj

3 092

|
67,92  €/m²

Stavebný pozemok na chatu alebo rekreačný dom/ 3092 m2/ Terchová - Pálenice

Ovčiarsko
NÁŠ TIP
95 000,00 € Na predaj

662

|
143,50  €/m²

Stavebný pozemok s pekným výhľadom /662 m2/, Žilina - Ovčiarsko

Žilina
352 000,00 € Na predaj

5 587

|
63,00  €/m²

Priemyselný pozemok, /5587 m2/, Žilina - Bánová

Dolná Tižina
NÁŠ TIP
75 000,00 € Na predaj

500

|
150,00  €/m²

Stavebný pozemok / 500 m2 / Dolná Tižina -Žilina

Žilina
43 500,00 € Na predaj

847

|
51,36  €/m²

Rekreačný pozemok pre mobilný dom, chatu / 847 m2/ Žilina - Závodie

Žilina
cena dohodou Na predaj

1 389

|
-

Stavebný pozemok / 1389 m2 / Žilina - Rosinky

Žilina
cena dohodou Na predaj

735

|
-

Slnečný pozemok / 735 m2 / Žilina - Budatín

Kľače
83 000,00 € Na predaj

596

|
139,26  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom /596 m2/, Rajec - Kľače

Krasňany
exkluzívne
94 490,00 € Na predaj

1 524

|
62,00  €/m²

Investičný slnečný pozemok /1524 m2/ Žilina - Krasňany

Turie
25 974,00 € Na predaj

1 998

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /1998 m2/ - Turie (pri Žiline)