Referencie

 • Katarína M.

  Všetko fungovalo ako malo, ochota pani Myšiakovej odpovedať na každú otázku aj v maličkostiach.

 • Juraj Danko

  Profesionalita, príjemné vystupovanie, spolahlivosť

 • p. Liščáková, Čadca

  Pri kúpe bytu cez RK Reality Alpia sme boli veľmi spokojní. Maklér JUDr. Dušan Pytel nám veľmi pomohol po všetkých stránkach. Naša kúpa

  bola veľmi zložitá, ale so všetkým pomohol, stále bol s nami v kontakte, riešil hneď všetko, čo bolo treba. Naozaj profesionálny prístup. Vašu RK odporúčam a zvlášť pána Pytla, ktorému aj ďakujeme.

 • Juraj Danko

  Komplexné služby, maximálna pomoc pani Myšiakovej a doporučenie potrebných špecialistov.

 • Anastázia Sládeková a Milan Straka

  Pri predaji nášho pozemku cez RK Reality Alpia sme boli veľmi spokojní. Maklér JUDr. Dušan Pytel bol ústretový po všetkých stránkach. Vďaka jeho profesionálnemu prístupu sa naša nehnuteľnosť predala k našej spokojnosti. Ak budeme v budúcnosti potrebovať realitné služby, určite sa obrátime na vašu kanceláriu a pána Pytla. Ďakujeme.

   

 • Helena V.

  Nevnucujú sa, príjemný kontakt s pánom Oravkinom, dobrá spolupráca.

 • Lucia V.

  S profesionálnym prístupom a prácou realitného makléra p. Mgr. Romana Akantisa sme boli veľmi spokojní.

 • Tomáš Ďurnek, Žilina

  Keď sme začali predávať náš byt, tak sme najprv uverejnili vlastný inzerát na internete. Do dvoch hodín mi volalo cca 15 realitných kancelárii. Do dvoch dní sme absolvovali 10 obhliadok. Zdvorilostné frázy, prehnané sľuby, silné reči. Všetky obhliadky boli rovnaké až na jednu. Pán Oravkin z Reality Alpia prišiel, odfotil, príliš toho nepovedal, iba to, že pri predaji bytu sú najdôležitejšie prvé tri až štyri dni. Prišiel opäť a priviedol aj klienta. Klient sa rozhodol, že náš byt kúpi a predaj bytu tým vošiel do ďalšej fázy. V tej pán Oravkin a celý tím Reality Alpia opäť nesklamal a predaj dotiahol do úspešného konca. Týmto odporúčam Reality Alpia, oceňujem priamočiarosť a precíznu prácu od začiatku až do konca bez zbytočných slov a „omáčok“.

 • L. Lacková, Žilina

  Rýchle jednanie a ochota p. Oravkina mi veľmi pomohli pri predaji bytu. Dohodnuté termíny boli na 100% dodržané a všetky úkony dostatočne vysvetlené (podľa potreby aj viackrát). Najviac si cením osobnú pomoc pri vybavovaní potrebných papierov a potvrdení. Realitnú kanceláriu Alpia budem určite ďalej odporúčať.

 • J. Maslák, Žilina

  Nejedenkrát som mal možnosť spolupracovať s p. Myšiakovou, vždy bola usmiata, milá, komunikatívna a ochotná riešiť všetky problémy, ktoré súviseli s predajom nehnuteľností. Myslím, že ju práca napĺňa a robí ju na 110 percent. Osobne jej držím palce a nech sa jej darí.

 • Marián L., Trenčín

  Bol som veľmi spokojný s prístupom, komunikáciou ako aj s veľkým záujmom makléra Dušana Pytela dotiahnuť obchod do konca. Maklér bol veľmi iniciatívny a postupoval čestne voči všetkým zúčastneným stranám. Veľká spokojnosť.

 • Ing. Peter Hujo, Žilina

  Minulý rok na jeseň sme cez RK Reality Alpia pobočka Žilina predávali rekreačný dom na Kysuciach. Pán maklér Oravkin odviedol profesionálnu prácu, netlačil na nás v ničom, jasne sme sa dohodli na podmienkach a predaj sa uskutočnil bez problémov do 2 týždňov od dohody. Rovnako aj samotný proces predaja s kupujúcou stranou bol bezproblémový, všetky podklady boli pripravené, takže sme boli minimálne "zaťažovaní". Celkovo všetko prebehlo v poriadku, za čo ešte raz ďakujem.

 • Peter Očenáš, Žilina

  „Starám sa o jeden dom v centre Žiliny a už dlhší čas sa mi nedarilo obsadiť jeden priestor. Začal som teda spoluprácu s Realityalpia a onedlho mi našli klienta, ktorý nemal problém akceptovať moje podmienky. Ich profesionálne ľudský prístup ma milo prekvapil a hneď som im dal do ponuky aj svoje osobné nehnuteľnosti a zvyšok budovy.“
 • Jana Holbičková, Moyzesova 18, Žilina

  „Hľadala som pekný byt, kde by som mohla s priateľom bývať. V ponuke Realityalpia som našla byt v novostavbe a to za výhodnú cenu. Neváhala som a začala som si vybavovať úver. Realityalpia mi ten byt podržali aj keď tam bol iný záujemca, lebo vedeli, že ten byt veľmi chcem. Teraz som majiteľkou bytu v novostavbe...čo dodať!
 • Daniel Ontko, Martin

  „Ja a moji kolegovia z divadla sme urýchlene potrebovali byt, kde by sme sa mohli zdržiavať keď máme vystúpenia v Žiline. Podarilo sa nám skontaktovať s realitnou kanceláriou Alpia a za krátky čas sme mohli bývať. Chcem povedať, že sa mi s nimi veľmi dobre komunikovalo lebo sú to príjemný ľudia a rozumejú sa tomu čo robia. Prajem im veľa úspechov.“
 • Viliam Vadovič, ul. Ivana Krasku, Žilina

  „Potreboval som rýchlo predať byt. Oslovil som viacej realitných kancelárií, no Relityalpia prišla s klientom, ktorý to chcel kúpiť, ako prvá. Dohodli sme sa a celý obchod prebehol bez komplikácií. Jednali so mnou príjemný ľudia a určite ich odporučím aj známym.“
 • Dana Halušková, Černovských Martýrov 6, Ružomberok

  „Mám známeho, ktorý pracuje v Alpii v Ružomberku. Požiadala som ho o pomoc pri kúpe bytu v Žilne. Hneď ma nakontaktovali na Žilinskú pobočku. Pozrela som si niekoľko bytov. Nakoniec som si vybrala na radu makléra byt v inej lokalite ako som pôvodne chcela, no som rada, že som tak urobila. Teraz vlastním krásny byt, v peknom prostredí, blízko centra mesta a za dobrú cenu a za to všetko vďačím Realityalpia a odporúčam tento kolektív všetkým, ktorí chcú riešiť svoje bývanie.“
 • Peter Zbín, 1. Mája 57, Liptovský Mikuláš

  „Predával som byt v Žiline a vzhľadom na to, že som z Liptovského Mikuláša bol to pre mňa pekný oriešok. Realityalpia ma oslovili, závratnou rýchlosťou mi našli kupca, no aj ten bol z iného mesta a to z Ružomberka. Mal som šťastie, že som spolupracoval s Realityalpia, lebo majú pobočky aj v týchto mestách a neváhali spolupracovať, takže som musel cestovať do Žiliny iba v pár nevyhnutných prípadoch. Keby som s nimi nespolupracoval, boh vie kedy by sa mi podarilo ten predaj zrealizovať. Neprebehlo to síce tak rýchlo ako som predpokladal, no nakoniec som spokojný“
 • Anton Šmehyl, Zástranie 52, Žilina

  „Dlho som sa pozeral po vhodnom byte, dokonca aj certifikát v banke som si vybavil, no nevenoval som tomu veľkú pozornosť a takmer vypršala platnosť tohto certifikátu. Keď som sa rozhodol pre byt ktorý som kúpil mal som veľmi málo času. Napriek tomu mi Realitná kancelária Alpia pomohla vybaviť veci tak, že som všetko stihol a aj napriek určitým prieťahom zo strany banky všetko dotiahli do úspešného konca. Teraz si zariaďujem pekný byt, čo ma mimoriadne teší a chcem sa za to poďakovať realitnej kancelárii Alpia.“
 • Ján Hlavatý, Moyzesova 5, Žilina

  „Potreboval som rýchlo vyriešiť svoje bývanie. Navštívil som Alpiu, kde som stretol veľmi príjemných ľudí, ktorí tam pracujú. Vysvetlil som im v akej som situácii a hneď mi ponúkli niekoľko riešení, z ktorých sa mi jedno veľmi páčilo. Dohodli sme podmienky a už aj bývam. Chcem sa poďakovať za osobitý prístup a za príjemých ľudí, s ktorímy som sa rád porozprával."
 • Milan Michalec, Partizánska 21, Rajec

  „Som človek, ktorý je veľmi opatrný no po dlhšom zvažovaní som sa rozhodol kúpiť byt prostredníctvom realitnej kancelárie. Mal som strach, však viete čo sa všade hovorí o realitných kanceláriách, no Realityalpia mi absolútne vyvrátila moje predstavy o tom, prečo realitné kancelárie existujú. Celý obchod prebehol bez problémov, na všetko čo sa malo diať ma upozornili dopredu takže som bol viac-menej bez strachu. Ani som neveril, že už je potom. Ďakujem Realityalpia a prajem vám veľa úspechov."
 • Anna Gibasová, Závodská 2, Žilina

  „Už dlhšiu dobu som sa snžila predať svoj byt. Mala som aj viacero záujemcov, ktorí ma prosili aby som im byt podržala, no keď prišlo na lámanie chleba, odskočili a povedali, že si to rozmysleli. Realitná kancelária Realityalpia mi našla klienta, ktorý bol ochotný byt kúpiť okamžite, ba čo viac mal peniaze v hotovosti. V krátkom čase prebehli podpisy zmlúv a ja už mám svoje peniaze ktoré môžem použiť na prestavbu našej chalupy. Som veľmi spokojná so službami Realityalpia."
 • Marián Goruša, závodská ul., Žilina

  „Už dlhší čas sme s priateľkou hľadali priestory na bývanie, no nedarilo sa nám. Raz sa mi podarilo na ulici osloviť makléra realitnej kancelárie Realityalpia a veci sa začali hýbať. Ešte v ten deň som si išiel obzrieť byt, ktorý sa mi veľmi páčil a rozhodol som sa že si ho vyberiem. Na druhý deň som mal pripravené zmluvy, ktoré sme s majiteľkou podpísali a na konci týždňa som sa mohol sťahovať. Neviem ako dlho by som hľadal byt keby som neoslovil realitnú kanceláriu Realityalpia a chcem sa im poďakovať za rýchle vyriešenie otázky bývania mňa a mojej priateľky."