Referencie

 • Katarína M.

  Všetko fungovalo ako malo, ochota pani Myšiakovej odpovedať na každú otázku aj v maličkostiach.

 • Juraj Danko

  Profesionalita, príjemné vystupovanie, spolahlivosť

 • p. Liščáková, Čadca

  Pri kúpe bytu cez RK Reality Alpia sme boli veľmi spokojní. Maklér JUDr. Dušan Pytel nám veľmi pomohol po všetkých stránkach. Naša kúpa

  bola veľmi zložitá, ale so všetkým pomohol, stále bol s nami v kontakte, riešil hneď všetko, čo bolo treba. Naozaj profesionálny prístup. Vašu RK odporúčam a zvlášť pána Pytla, ktorému aj ďakujeme.

 • Juraj Danko

  Komplexné služby, maximálna pomoc pani Myšiakovej a doporučenie potrebných špecialistov.

 • Anastázia Sládeková a Milan Straka

  Pri predaji nášho pozemku cez RK Reality Alpia sme boli veľmi spokojní. Maklér JUDr. Dušan Pytel bol ústretový po všetkých stránkach. Vďaka jeho profesionálnemu prístupu sa naša nehnuteľnosť predala k našej spokojnosti. Ak budeme v budúcnosti potrebovať realitné služby, určite sa obrátime na vašu kanceláriu a pána Pytla. Ďakujeme.

   

 • Helena V.

  Nevnucujú sa, príjemný kontakt s pánom Oravkinom, dobrá spolupráca.

 • Lucia V.

  S profesionálnym prístupom a prácou realitného makléra p. Mgr. Romana Akantisa sme boli veľmi spokojní.

 • Tomáš Ďurnek, Žilina

  Keď sme začali predávať náš byt, tak sme najprv uverejnili vlastný inzerát na internete. Do dvoch hodín mi volalo cca 15 realitných kancelárii. Do dvoch dní sme absolvovali 10 obhliadok. Zdvorilostné frázy, prehnané sľuby, silné reči. Všetky obhliadky boli rovnaké až na jednu. Pán Oravkin z Reality Alpia prišiel, odfotil, príliš toho nepovedal, iba to, že pri predaji bytu sú najdôležitejšie prvé tri až štyri dni. Prišiel opäť a priviedol aj klienta. Klient sa rozhodol, že náš byt kúpi a predaj bytu tým vošiel do ďalšej fázy. V tej pán Oravkin a celý tím Reality Alpia opäť nesklamal a predaj dotiahol do úspešného konca. Týmto odporúčam Reality Alpia, oceňujem priamočiarosť a precíznu prácu od začiatku až do konca bez zbytočných slov a „omáčok“.

 • L. Lacková, Žilina

  Rýchle jednanie a ochota p. Oravkina mi veľmi pomohli pri predaji bytu. Dohodnuté termíny boli na 100% dodržané a všetky úkony dostatočne vysvetlené (podľa potreby aj viackrát). Najviac si cením osobnú pomoc pri vybavovaní potrebných papierov a potvrdení. Realitnú kanceláriu Alpia budem určite ďalej odporúčať.

 • J. Maslák, Žilina

  Nejedenkrát som mal možnosť spolupracovať s p. Myšiakovou, vždy bola usmiata, milá, komunikatívna a ochotná riešiť všetky problémy, ktoré súviseli s predajom nehnuteľností. Myslím, že ju práca napĺňa a robí ju na 110 percent. Osobne jej držím palce a nech sa jej darí.