Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Krasňany
exkluzívne
94 490,00 € Na predaj

1 524

|
62,00  €/m²

Investičný slnečný pozemok /1524 m2/ Žilina - Krasňany

Belá
78 750,00 € Na predaj

450

|
175,00  €/m²

Exkluzívny rekreačný pozemok /450 m2/ - Belá /Bránice/

Terchová
103 000,00 € Na predaj

2 060

|
50,00  €/m²

Investičný rekreačný pozemok / 2060 m2 / Terchová

Poluvsie
38 465,00 € Na predaj

1 099

|
35,00  €/m²

Rekreačný pozemok na mobilný dom / 1099 m2/ Poluvsie - Rajecké Teplice

Rosina
98 160,00 € Na predaj

409

|
240,00  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 409 m2/, Rosina

Ovčiarsko
NÁŠ TIP
118 000,00 € Na predaj

948

|
124,47  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom /948 m2/, Ovčiarsko

Žilina
cena dohodou Na predaj

1 389

|
-

Stavebný pozemok / 1389 m2 / Žilina - Rosinky

Belá
cena v RK Na predaj

1 660

|
-

Rekreačný pozemok v Malej Fatre /1660 m2/ - Belá /Bránice

Kľače
NOVÉ
83 000,00 € Na predaj

596

|
139,26  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom /596 m2/, Rajec - Kľače

Terchová
NÁŠ TIP
210 000,00 € Na predaj

3 092

|
67,92  €/m²

Stavebný pozemok na chatu alebo rekreačný dom/ 3092 m2/ Terchová - Pálenice

Ovčiarsko
exkluzívne
140 590,00 € Na predaj

827

|
170,00  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 827 m2/, Ovčiarsko okr. Žilina

Ovčiarsko
exkluzívne
125 000,00 € Na predaj

1 000

|
125,00  €/m²

Pozemok pre rodinný dom /1000 m2/, Ovčiarsko