Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Rosina
98 160,00 € Na predaj

409

|
240,00  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 409 m2/, Rosina

Kľače
83 000,00 € Na predaj

596

|
139,26  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom /596 m2/, Rajec - Kľače

Belá
cena v RK Na predaj

1 660

|
-

Rekreačný pozemok v Malej Fatre /1660 m2/ - Belá /Bránice

Belá
87 500,00 € Na predaj

500

|
175,00  €/m²

Rekreačný pozemok s krásnym výhľadom/500 m2/ - Belá /Bránice

Rajecké Teplice
60 000,00 € Na predaj

554

|
108,30  €/m²

Rovinatý pozemok vo výhľadávanej lokalite /554 m2/, Rajecké Teplice

Poluvsie
38 465,00 € Na predaj

1 099

|
35,00  €/m²

Rekreačný pozemok na mobilný dom / 1099 m2/ Poluvsie - Rajecké Teplice

Belá
78 750,00 € Na predaj

450

|
175,00  €/m²

Exkluzívny rekreačný pozemok /450 m2/ - Belá /Bránice/

Turie
25 974,00 € Na predaj

1 998

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /1998 m2/ - Turie (pri Žiline)

Turie
27 001,00 € Na predaj

2 077

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /2077 m2/, Žilina - Turie

Višňové
cena dohodou Na predaj

855

|
-

Slnečný pozemok, /855m2/, Žilina - Višňové

Terchová
159 700,00 € Na predaj

3 194

|
50,00  €/m²

Investičné rekreačné pozemky / 3194 m2 / Terchová

Ovčiarsko
exkluzívne
140 590,00 € Na predaj

827

|
170,00  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 827 m2/, Ovčiarsko okr. Žilina