Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Ovčiarsko
exkluzívne
140 590,00 € Na predaj

827

|
170,00  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 827 m2/, Ovčiarsko okr. Žilina

Lietavská Svinná
ZNÍŽENÁ CENA
42 560,00 € Na predaj

2 128

|
20,00  €/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj, Lietavská Svinná

Turie
25 974,00 € Na predaj

1 998

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /1998 m2/ - Turie (pri Žiline)

Belá
78 750,00 € Na predaj

450

|
175,00  €/m²

Exkluzívny rekreačný pozemok /450 m2/ - Belá /Bránice/

Terchová
103 000,00 € Na predaj

2 060

|
50,00  €/m²

Investičný rekreačný pozemok / 2060 m2 / Terchová

Belá
cena v RK Na predaj

1 660

|
-

Rekreačný pozemok v Malej Fatre /1660 m2/ - Belá /Bránice

Strečno
NÁŠ TIP
54 900,00 € Na predaj

462

|
118,83  €/m²

Pozemok s pekným výhľadom /462 m2/, Žilina - Strečno

Ovčiarsko
NÁŠ TIP
95 000,00 € Na predaj

662

|
143,50  €/m²

Stavebný pozemok s pekným výhľadom /662 m2/, Žilina - Ovčiarsko

Terchová
NÁŠ TIP
210 000,00 € Na predaj

3 092

|
67,92  €/m²

Stavebný pozemok na chatu alebo rekreačný dom/ 3092 m2/ Terchová - Pálenice

Žilina
43 500,00 € Na predaj

847

|
51,36  €/m²

Rekreačný pozemok pre mobilný dom, chatu / 847 m2/ Žilina - Závodie

Žilina
352 000,00 € Na predaj

5 587

|
63,00  €/m²

Priemyselný pozemok, /5587 m2/, Žilina - Bánová

Rosina
98 160,00 € Na predaj

409

|
240,00  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 409 m2/, Rosina