Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Veľké Rovné
exkluzívne
13 000,00 € Na predaj

1 285

|
10,12  €/m²

Pozemok na predaj /1285 m2/, Bytča - Veľké Rovné

Turie
25 974,00 € Na predaj

1 998

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /1998 m2/ - Turie (pri Žiline)

Strečno
NÁŠ TIP
54 900,00 € Na predaj

462

|
118,83  €/m²

Pozemok s pekným výhľadom /462 m2/, Žilina - Strečno

Belá
cena v RK Na predaj

1 660

|
-

Rekreačný pozemok v Malej Fatre /1660 m2/ - Belá /Bránice

Višňové
cena dohodou Na predaj

1 185

|
-

Slnečný pozemok na predaj /1 185 m2/, Žilina - Višňové

Klokočov
7 500,00 € Na predaj

941

|
7,97  €/m²

Pozemok /941m2/, Klokočov

Rajecké Teplice
60 000,00 € Na predaj

554

|
108,30  €/m²

Rovinatý pozemok vo výhľadávanej lokalite /554 m2/, Rajecké Teplice

Jablonové
cena v RK Na predaj

660

|
-

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 660 m2/, Jablonové okr. Bytča

Belá
87 500,00 € Na predaj

500

|
175,00  €/m²

Rekreačný pozemok s krásnym výhľadom/500 m2/ - Belá /Bránice

Oščadnica
NÁŠ TIP
63 908,00 € Na predaj

1 229

|
52,00  €/m²

Pozemok na výstavbu chaty /1229 m2/, Čadca - Oščadnica

Žilina
43 500,00 € Na predaj

847

|
51,36  €/m²

Rekreačný pozemok pre mobilný dom, chatu / 847 m2/ Žilina - Závodie

Terchová
159 700,00 € Na predaj

3 194

|
50,00  €/m²

Investičné rekreačné pozemky / 3194 m2 / Terchová