Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Turie
25 974,00 € Na predaj

1 998

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /1998 m2/ - Turie (pri Žiline)

Žilina
cena dohodou Na predaj

735

|
-

Slnečný pozemok / 735 m2 / Žilina - Budatín

Stráňavy
100 000,00 € Na predaj

681

|
146,84  €/m²

Pozemok, /681m2/, Žilina - Stráňavy

Žilina
43 500,00 € Na predaj

847

|
51,36  €/m²

Rekreačný pozemok pre mobilný dom, chatu / 847 m2/ Žilina - Závodie

Žilina
352 000,00 € Na predaj

5 587

|
63,00  €/m²

Priemyselný pozemok, /5587 m2/, Žilina - Bánová

Rajecké Teplice
60 000,00 € Na predaj

554

|
108,30  €/m²

Rovinatý pozemok vo výhľadávanej lokalite /554 m2/, Rajecké Teplice

Rosina
98 160,00 € Na predaj

409

|
240,00  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 409 m2/, Rosina

Ovčiarsko
exkluzívne
125 000,00 € Na predaj

1 000

|
125,00  €/m²

Pozemok pre rodinný dom /1000 m2/, Ovčiarsko

Belá
87 500,00 € Na predaj

500

|
175,00  €/m²

Rekreačný pozemok s krásnym výhľadom/500 m2/ - Belá /Bránice

Konská
181 500,00 € Na predaj

1 100

|
165,00  €/m²

Stavebný pozemok s mobilným domom /1100 m2/, Rajecké Teplice - Konská

Ovčiarsko
NÁŠ TIP
95 000,00 € Na predaj

662

|
143,50  €/m²

Stavebný pozemok s pekným výhľadom /662 m2/, Žilina - Ovčiarsko

Krasňany
exkluzívne
94 490,00 € Na predaj

1 524

|
62,00  €/m²

Investičný slnečný pozemok /1524 m2/ Žilina - Krasňany