Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Rajecké Teplice
60 000,00 € Na predaj

554

|
108,30  €/m²

Rovinatý pozemok vo výhľadávanej lokalite /554 m2/, Rajecké Teplice

Klokočov
21 000,00 € Na predaj

3 143

|
6,68  €/m²

Pozemok /3143 m2/, Klokočov

Žilina
cena dohodou Na predaj

1 389

|
-

Stavebný pozemok / 1389 m2 / Žilina - Rosinky

Turie
27 001,00 € Na predaj

2 077

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /2077 m2/, Žilina - Turie

Oščadnica
NÁŠ TIP
63 908,00 € Na predaj

1 229

|
52,00  €/m²

Pozemok na výstavbu chaty /1229 m2/, Čadca - Oščadnica

Turie
25 974,00 € Na predaj

1 998

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /1998 m2/ - Turie (pri Žiline)

Belá
87 500,00 € Na predaj

500

|
175,00  €/m²

Rekreačný pozemok s krásnym výhľadom/500 m2/ - Belá /Bránice

Terchová
159 700,00 € Na predaj

3 194

|
50,00  €/m²

Investičné rekreačné pozemky / 3194 m2 / Terchová

Predmier
500 000,00 € Na predaj

5 000

|
100,00  €/m²

Komerčný pozemok, /5000 m2/, Žilinský kraj

Terchová
103 000,00 € Na predaj

2 060

|
50,00  €/m²

Investičný rekreačný pozemok / 2060 m2 / Terchová

Višňové
cena dohodou Na predaj

1 185

|
-

Slnečný pozemok na predaj /1 185 m2/, Žilina - Višňové

Klokočov
7 500,00 € Na predaj

941

|
7,97  €/m²

Pozemok /941m2/, Klokočov