Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Brezany
491 760,00 € Na predaj

5 464

|
90,00  €/m²

Investičný stavebný pozemok /5464 m2/, Žilina - Brezany

Lietavská Svinná
ZNÍŽENÁ CENA
42 560,00 € Na predaj

2 128

|
20,00  €/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj, Lietavská Svinná

Žilina
352 000,00 € Na predaj

5 587

|
63,00  €/m²

Priemyselný pozemok, /5587 m2/, Žilina - Bánová

Lysica
19 068,00 € Na predaj

1 362

|
14,00  €/m²

Rekreačný pozemok /1362 m2/ Lysica / Chabadovia /

Turie
27 001,00 € Na predaj

2 077

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /2077 m2/, Žilina - Turie

Ovčiarsko
NÁŠ TIP
95 000,00 € Na predaj

662

|
143,50  €/m²

Stavebný pozemok s pekným výhľadom /662 m2/, Žilina - Ovčiarsko

Žilina
253 360,00 € Na predaj

3 167

|
80,00  €/m²

Investičný stavebný pozemok / 3167 m2/ Žilina - Bytčica

Strečno
NÁŠ TIP
54 900,00 € Na predaj

462

|
118,83  €/m²

Pozemok s pekným výhľadom /462 m2/, Žilina - Strečno

Terchová
159 700,00 € Na predaj

3 194

|
50,00  €/m²

Investičné rekreačné pozemky / 3194 m2 / Terchová

Ovčiarsko
exkluzívne
140 590,00 € Na predaj

827

|
170,00  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 827 m2/, Ovčiarsko okr. Žilina

Višňové
cena dohodou Na predaj

1 185

|
-

Slnečný pozemok na predaj /1 185 m2/, Žilina - Višňové

Terchová
103 000,00 € Na predaj

2 060

|
50,00  €/m²

Investičný rekreačný pozemok / 2060 m2 / Terchová