Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Párnica
86 180,00 € Na predaj

8 618

|
10,00  €/m²

Investičný pozemok /8618 m2/, Párnica

Lietavská Svinná
ZNÍŽENÁ CENA
42 560,00 € Na predaj

2 128

|
20,00  €/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj, Lietavská Svinná

Hlboké nad Váhom
68 000,00 € Na predaj

2 873

|
23,67  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 2873 m2/, Hlboké nad Váhom

Klokočov
7 500,00 € Na predaj

941

|
7,97  €/m²

Pozemok /941m2/, Klokočov

Ovčiarsko
exkluzívne
140 590,00 € Na predaj

827

|
170,00  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 827 m2/, Ovčiarsko okr. Žilina

Žilina
352 000,00 € Na predaj

5 587

|
63,00  €/m²

Priemyselný pozemok, /5587 m2/, Žilina - Bánová

Bytča
53 200,00 € Na predaj

2 960

|
17,97  €/m²

Pozemok / 2960 m2 / - Bytča

Rosina
98 160,00 € Na predaj

409

|
240,00  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 409 m2/, Rosina

Strečno
NÁŠ TIP
54 900,00 € Na predaj

462

|
118,83  €/m²

Pozemok s pekným výhľadom /462 m2/, Žilina - Strečno

Čierna nad Tisou
324 860,00 € Na predaj

32 486

|
10,00  €/m²

Priemyselný areál, /32486m2/, Trebišov - Čierna nad Tisou

Dolná Tižina
NÁŠ TIP
75 000,00 € Na predaj

500

|
150,00  €/m²

Stavebný pozemok / 500 m2 / Dolná Tižina -Žilina

Žilina
43 500,00 € Na predaj

847

|
51,36  €/m²

Rekreačný pozemok pre mobilný dom, chatu / 847 m2/ Žilina - Závodie