Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Terchová
159 700,00 € Na predaj

3 194

|
50,00  €/m²

Investičné rekreačné pozemky / 3194 m2 / Terchová

Žilina
cena dohodou Na predaj

735

|
-

Slnečný pozemok / 735 m2 / Žilina - Budatín

Stráňavy
100 000,00 € Na predaj

681

|
146,84  €/m²

Pozemok, /681m2/, Žilina - Stráňavy

Višňové
cena dohodou Na predaj

1 185

|
-

Slnečný pozemok na predaj /1 185 m2/, Žilina - Višňové

Ovčiarsko
exkluzívne
125 000,00 € Na predaj

1 000

|
125,00  €/m²

Pozemok pre rodinný dom /1000 m2/, Ovčiarsko

Dolná Tižina
NÁŠ TIP
75 000,00 € Na predaj

500

|
150,00  €/m²

Stavebný pozemok / 500 m2 / Dolná Tižina -Žilina

Dolná Tižina
NÁŠ TIP
75 000,00 € Na predaj

500

|
150,00  €/m²

Stavebný pozemok / 500 m2 / Dolná Tižina -Žilina

Brezany
491 760,00 € Na predaj

5 464

|
90,00  €/m²

Investičný stavebný pozemok /5464 m2/, Žilina - Brezany

Turie
25 974,00 € Na predaj

1 998

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /1998 m2/ - Turie (pri Žiline)

Poluvsie
38 465,00 € Na predaj

1 099

|
35,00  €/m²

Rekreačný pozemok na mobilný dom / 1099 m2/ Poluvsie - Rajecké Teplice

Konská
181 500,00 € Na predaj

1 100

|
165,00  €/m²

Stavebný pozemok s mobilným domom /1100 m2/, Rajecké Teplice - Konská

Višňové
cena dohodou Na predaj

855

|
-

Slnečný pozemok, /855m2/, Žilina - Višňové