Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Brezany
491 760,00 € Na predaj

5 464

|
90,00  €/m²

Investičný stavebný pozemok /5464 m2/, Žilina - Brezany

Lysica
19 068,00 € Na predaj

1 362

|
14,00  €/m²

Rekreačný pozemok /1362 m2/ Lysica / Chabadovia /

Belá
87 500,00 € Na predaj

500

|
175,00  €/m²

Rekreačný pozemok s krásnym výhľadom/500 m2/ - Belá /Bránice

Terchová
159 700,00 € Na predaj

3 194

|
50,00  €/m²

Investičné rekreačné pozemky / 3194 m2 / Terchová

Terchová
103 000,00 € Na predaj

2 060

|
50,00  €/m²

Investičný rekreačný pozemok / 2060 m2 / Terchová

Rosina
98 160,00 € Na predaj

409

|
240,00  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 409 m2/, Rosina

Stráňavy
100 000,00 € Na predaj

681

|
146,84  €/m²

Pozemok, /681m2/, Žilina - Stráňavy

Konská
181 500,00 € Na predaj

1 100

|
165,00  €/m²

Stavebný pozemok s mobilným domom /1100 m2/, Rajecké Teplice - Konská

Ovčiarsko
NÁŠ TIP
95 000,00 € Na predaj

662

|
143,50  €/m²

Stavebný pozemok s pekným výhľadom /662 m2/, Žilina - Ovčiarsko

Krasňany
exkluzívne
94 490,00 € Na predaj

1 524

|
62,00  €/m²

Investičný slnečný pozemok /1524 m2/ Žilina - Krasňany

Turie
25 974,00 € Na predaj

1 998

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /1998 m2/ - Turie (pri Žiline)

Višňové
cena dohodou Na predaj

1 185

|
-

Slnečný pozemok na predaj /1 185 m2/, Žilina - Višňové