Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Krasňany
exkluzívne
94 490,00 € Na predaj

1 524

|
62,00  €/m²

Investičný slnečný pozemok /1524 m2/ Žilina - Krasňany

Žilina
352 000,00 € Na predaj

5 587

|
63,00  €/m²

Priemyselný pozemok, /5587 m2/, Žilina - Bánová

Žilina
253 360,00 € Na predaj

3 167

|
80,00  €/m²

Investičný stavebný pozemok / 3167 m2/ Žilina - Bytčica

Turie
25 974,00 € Na predaj

1 998

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /1998 m2/ - Turie (pri Žiline)

Lietavská Svinná
ZNÍŽENÁ CENA
42 560,00 € Na predaj

2 128

|
20,00  €/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj, Lietavská Svinná

Dolná Tižina
NÁŠ TIP
75 000,00 € Na predaj

500

|
150,00  €/m²

Stavebný pozemok / 500 m2 / Dolná Tižina -Žilina

Ovčiarsko
exkluzívne
140 590,00 € Na predaj

827

|
170,00  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 827 m2/, Ovčiarsko okr. Žilina

Ovčiarsko
NÁŠ TIP
95 000,00 € Na predaj

662

|
143,50  €/m²

Stavebný pozemok s pekným výhľadom /662 m2/, Žilina - Ovčiarsko

Višňové
cena dohodou Na predaj

855

|
-

Slnečný pozemok, /855m2/, Žilina - Višňové

Žilina
43 500,00 € Na predaj

847

|
51,36  €/m²

Rekreačný pozemok pre mobilný dom, chatu / 847 m2/ Žilina - Závodie

Višňové
cena dohodou Na predaj

1 185

|
-

Slnečný pozemok na predaj /1 185 m2/, Žilina - Višňové

Poluvsie
38 465,00 € Na predaj

1 099

|
35,00  €/m²

Rekreačný pozemok na mobilný dom / 1099 m2/ Poluvsie - Rajecké Teplice