Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Klokočov
21 000,00 € Na predaj

3 143

|
6,68  €/m²

Pozemok /3143 m2/, Klokočov

Jablonové
cena v RK Na predaj

660

|
-

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 660 m2/, Jablonové okr. Bytča

Hlboké nad Váhom
29 440,00 € Na predaj

1 472

|
20,00  €/m²

Rekreačný pozemok /1472 m2/, Hlboké nad Váhom

Párnica
86 180,00 € Na predaj

8 618

|
10,00  €/m²

Investičný pozemok /8618 m2/, Párnica

Rajecké Teplice
60 000,00 € Na predaj

554

|
108,30  €/m²

Rovinatý pozemok vo výhľadávanej lokalite /554 m2/, Rajecké Teplice

Ovčiarsko
NÁŠ TIP
118 000,00 € Na predaj

948

|
124,47  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom /948 m2/, Ovčiarsko

Žilina
cena dohodou Na predaj

735

|
-

Slnečný pozemok / 735 m2 / Žilina - Budatín

Oščadnica
NÁŠ TIP
63 908,00 € Na predaj

1 229

|
52,00  €/m²

Pozemok na výstavbu chaty /1229 m2/, Čadca - Oščadnica

Žilina
cena dohodou Na predaj

1 389

|
-

Stavebný pozemok / 1389 m2 / Žilina - Rosinky

Žilina
43 500,00 € Na predaj

847

|
51,36  €/m²

Rekreačný pozemok pre mobilný dom, chatu / 847 m2/ Žilina - Závodie

Čierna nad Tisou
324 860,00 € Na predaj

32 486

|
10,00  €/m²

Priemyselný areál, /32486m2/, Trebišov - Čierna nad Tisou

Terchová
103 000,00 € Na predaj

2 060

|
50,00  €/m²

Investičný rekreačný pozemok / 2060 m2 / Terchová