Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Dolná Tižina
NÁŠ TIP
75 000,00 € Na predaj

500

|
150,00  €/m²

Stavebný pozemok / 500 m2 / Dolná Tižina -Žilina

Dolná Tižina
NÁŠ TIP
75 000,00 € Na predaj

500

|
150,00  €/m²

Stavebný pozemok / 500 m2 / Dolná Tižina -Žilina

Višňové
cena dohodou Na predaj

855

|
-

Slnečný pozemok, /855m2/, Žilina - Višňové

Kľače
83 000,00 € Na predaj

596

|
139,26  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom /596 m2/, Rajec - Kľače

Konská
181 500,00 € Na predaj

1 100

|
165,00  €/m²

Stavebný pozemok s mobilným domom /1100 m2/, Rajecké Teplice - Konská

Turie
25 974,00 € Na predaj

1 998

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /1998 m2/ - Turie (pri Žiline)

Brezany
491 760,00 € Na predaj

5 464

|
90,00  €/m²

Investičný stavebný pozemok /5464 m2/, Žilina - Brezany

Belá
cena v RK Na predaj

1 660

|
-

Rekreačný pozemok v Malej Fatre /1660 m2/ - Belá /Bránice

Poluvsie
38 465,00 € Na predaj

1 099

|
35,00  €/m²

Rekreačný pozemok na mobilný dom / 1099 m2/ Poluvsie - Rajecké Teplice

Terchová
159 700,00 € Na predaj

3 194

|
50,00  €/m²

Investičné rekreačné pozemky / 3194 m2 / Terchová

Belá
87 500,00 € Na predaj

500

|
175,00  €/m²

Rekreačný pozemok s krásnym výhľadom/500 m2/ - Belá /Bránice

Ovčiarsko
exkluzívne
140 590,00 € Na predaj

827

|
170,00  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 827 m2/, Ovčiarsko okr. Žilina