Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Strečno
NÁŠ TIP
54 900,00 € Na predaj

462

|
118,83  €/m²

Pozemok s pekným výhľadom /462 m2/, Žilina - Strečno

Belá
78 750,00 € Na predaj

450

|
175,00  €/m²

Exkluzívny rekreačný pozemok /450 m2/ - Belá /Bránice/

Ovčiarsko
exkluzívne
140 590,00 € Na predaj

827

|
170,00  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 827 m2/, Ovčiarsko okr. Žilina

Višňové
cena dohodou Na predaj

1 578

|
-

Investičný pozemok / 1578 m2 / Žilina - Višňové

Dolná Tižina
NÁŠ TIP
75 000,00 € Na predaj

500

|
150,00  €/m²

Stavebný pozemok / 500 m2 / Dolná Tižina -Žilina

Višňové
cena dohodou Na predaj

1 185

|
-

Slnečný pozemok na predaj /1 185 m2/, Žilina - Višňové

Ovčiarsko
NÁŠ TIP
118 000,00 € Na predaj

948

|
124,47  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom /948 m2/, Ovčiarsko

Terchová
103 000,00 € Na predaj

2 060

|
50,00  €/m²

Investičný rekreačný pozemok / 2060 m2 / Terchová

Žilina
cena dohodou Na predaj

735

|
-

Slnečný pozemok / 735 m2 / Žilina - Budatín

Lysica
19 068,00 € Na predaj

1 362

|
14,00  €/m²

Rekreačný pozemok /1362 m2/ Lysica / Chabadovia /

Dolná Tižina
NÁŠ TIP
75 000,00 € Na predaj

500

|
150,00  €/m²

Stavebný pozemok / 500 m2 / Dolná Tižina -Žilina

Žilina
43 500,00 € Na predaj

847

|
51,36  €/m²

Rekreačný pozemok pre mobilný dom, chatu / 847 m2/ Žilina - Závodie