Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Terchová
159 700,00 € Na predaj

3 194

|
50,00  €/m²

Investičné rekreačné pozemky / 3194 m2 / Terchová

Dolná Tižina
NÁŠ TIP
75 000,00 € Na predaj

500

|
150,00  €/m²

Stavebný pozemok / 500 m2 / Dolná Tižina -Žilina

Veľké Rovné
60 000,00 € Na predaj

1 410

|
42,55  €/m²

Pozemok /1410 m2/, Veľké Rovné

Višňové
cena dohodou Na predaj

1 185

|
-

Slnečný pozemok na predaj /1 185 m2/, Žilina - Višňové

Žilina
253 360,00 € Na predaj

3 167

|
80,00  €/m²

Investičný stavebný pozemok / 3167 m2/ Žilina - Bytčica

Klokočov
21 000,00 € Na predaj

3 143

|
6,68  €/m²

Pozemok /3143 m2/, Klokočov

Jablonové
cena v RK Na predaj

660

|
-

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 660 m2/, Jablonové okr. Bytča

Kotešová
NÁŠ TIP
146 700,00 € Na predaj

1 306

|
112,33  €/m²

Stavebný pozemok /1306 m2/, Bytča - Kotešová

Belá
cena v RK Na predaj

1 660

|
-

Rekreačný pozemok v Malej Fatre /1660 m2/ - Belá /Bránice

Hlboké nad Váhom
68 000,00 € Na predaj

2 873

|
23,67  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 2873 m2/, Hlboké nad Váhom

Turie
27 001,00 € Na predaj

2 077

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /2077 m2/, Žilina - Turie

Ovčiarsko
exkluzívne
140 590,00 € Na predaj

827

|
170,00  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 827 m2/, Ovčiarsko okr. Žilina