Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Strečno
NÁŠ TIP
54 900,00 € Na predaj

462

|
118,83  €/m²

Pozemok s pekným výhľadom /462 m2/, Žilina - Strečno

Žilina
cena dohodou Na predaj

1 389

|
-

Stavebný pozemok / 1389 m2 / Žilina - Rosinky

Žilina
43 500,00 € Na predaj

847

|
51,36  €/m²

Rekreačný pozemok pre mobilný dom, chatu / 847 m2/ Žilina - Závodie

Belá
cena v RK Na predaj

1 660

|
-

Rekreačný pozemok v Malej Fatre /1660 m2/ - Belá /Bránice

Ovčiarsko
NÁŠ TIP
118 000,00 € Na predaj

948

|
124,47  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom /948 m2/, Ovčiarsko

Belá
78 750,00 € Na predaj

450

|
175,00  €/m²

Exkluzívny rekreačný pozemok /450 m2/ - Belá /Bránice/

Višňové
cena dohodou Na predaj

1 578

|
-

Investičný pozemok / 1578 m2 / Žilina - Višňové

Turie
25 974,00 € Na predaj

1 998

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /1998 m2/ - Turie (pri Žiline)

Lietavská Svinná
ZNÍŽENÁ CENA
42 560,00 € Na predaj

2 128

|
20,00  €/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj, Lietavská Svinná

Terchová
159 700,00 € Na predaj

3 194

|
50,00  €/m²

Investičné rekreačné pozemky / 3194 m2 / Terchová

Poluvsie
38 465,00 € Na predaj

1 099

|
35,00  €/m²

Rekreačný pozemok na mobilný dom / 1099 m2/ Poluvsie - Rajecké Teplice

Žilina
cena dohodou Na predaj

735

|
-

Slnečný pozemok / 735 m2 / Žilina - Budatín