Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Oščadnica
cena dohodou Na predaj

1 603

|
-

Pozemky, /1603m2/, Čadca - Oščadnica

Klokočov
7 500,00 € Na predaj

941

|
7,97  €/m²

Pozemok /941m2/, Klokočov

Klokočov
21 000,00 € Na predaj

3 143

|
6,68  €/m²

Pozemok /3143 m2/, Klokočov

Oščadnica
NÁŠ TIP
63 908,00 € Na predaj

1 229

|
52,00  €/m²

Pozemok na výstavbu chaty /1229 m2/, Čadca - Oščadnica

Oščadnica
89 440,00 € Na predaj

1 720

|
52,00  €/m²

Slnečný pozemok na výstavbu rekreačnej chaty /1720 m2/, Čadca - Oščadnica

Pšurnovice
exkluzívne
81 052,00 € Na predaj

1 762

|
46,00  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 1762 m2/, Pšurnovice (Bytča)

Turie
27 001,00 € Na predaj

2 077

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /2077 m2/, Žilina - Turie

Višňové
cena dohodou Na predaj

855

|
-

Slnečný pozemok, /855m2/, Žilina - Višňové

Čierna nad Tisou
324 860,00 € Na predaj

32 486

|
10,00  €/m²

Priemyselný areál, /32486m2/, Trebišov - Čierna nad Tisou

Žilina
43 500,00 € Na predaj

847

|
51,36  €/m²

Rekreačný pozemok pre mobilný dom, chatu / 847 m2/ Žilina - Závodie

Lysica
19 068,00 € Na predaj

1 362

|
14,00  €/m²

Rekreačný pozemok /1362 m2/ Lysica / Chabadovia /

Krasňany
exkluzívne
94 490,00 € Na predaj

1 524

|
62,00  €/m²

Investičný slnečný pozemok /1524 m2/ Žilina - Krasňany