NÁŠ TIP
 
ID: 37572
 / 4

od 1015 € mesačne
218 000,00 €

Na predaj

Priestranný 4-izbový byt /82 m2/, Žilina - Hliny V.

Lokalita: Žilina

4 iz.

|

84

|

2595.24  €/m²

1 deň
|
3 x
|
0 x

Opis

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 4-izbový byt /84 m2/ s dvoma balkónmi / 6 m2 / v Žiline, na sídlisku Hliny V.:

 

- nachádza sa na treťom poschodí zatepleného bytového domu s orientáciou na východnú a západnú stranu

- byt je po čiastočnej rekonštrukcii, má murované jadro, plastové okná, nové zárubne a dvere, zároveň sa novému majiteľovi ponúka ideálna príležitosť na úpravu aj podľa vlastných predstáv.

 

Dispozičné riešenie:

- vstupná chodba, samostatné WC, kuchyňa s jedálňou, špajzou a výstupom na balkón, obývacia miestnosť a 3 samostatné miestnosti

- k bytu prislúcha pivnica, parkovanie je verejné pred bytovým domom

- výhodou je obľúbená lokalita v blízkosti bôrického parku, príjemná a tichá lokalita so zeleňou 

- bonusom je zabezpečenie vstupu kvalitnými bezpečnostnými dverami.

 

K tejto nehnuteľnosti bol vyhotovený certifikát typu B.

Pre viac informácií a pre dohodnutie osobnej obhliadky nás kontaktujte na tel.čísle: 0948 315 862 alebo twww.realityalpia.sk

Poloha

Charakteristiky

Stav nehnuteľnosti:po čiastočnej rekonštrukcii
Poschodie: 2. poschodie
Podlaha:Plávajúca podlaha, Dlažba
Okná:plastové
Nehnuteľnosť obsahuje:výťah, pivnica, balkón, kúpeľňa, WC, špajza, murované jadro
Stavebný materiál:panel
Energetický certifikát:B
Parkovanie:verejné parkovanie
Zateplenie budovy:zateplená
Možnosť hypotekárneho úveru:áno

Benefity

  • Najlepšia cena za m2
  • Najlacnejšia v okolí

Dátum poslednej aktualizácie: 22.05.2026

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.