Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Żywiec
cena dohodou Na predaj

Apart.

|

0

|
-

Luxusné apartmánové vily / projekt TREESNA LAKE VILLAS & SPA / Žywiec - Poľsko

Poľsko
cena dohodou Na predaj

Apart.

|

0

|
-

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Żywiec
cena dohodou Na predaj

Apart.

|

0

|
-

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Poľsko
cena v RK Na predaj

Apart.

|

0

|
-

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Žilina
NOVÉ
cena v RK Na predaj

Apart.

|

52

|
-

2-izbový byt /52 m2/ Žilina - Závodie

Žilina
NÁŠ TIP
279 000,00 € Na predaj

Apart.

|

90

|
3 100,00  €/m²

Nadštandardný 3 - izbový byt s dvomi balkónmi /90 m2 / Žilina - centrum

Žilina
230 000,00 € Na predaj

Apart.

|

83

|
2 771,08  €/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový byt / 83 m2 / - Žilina ( Vlčince )

Žilina
NOVÉ
115 000,00 € Na predaj

Apart.

|

23

|
5 000,00  €/m²

Hľadám Garsónku s balkónom v Žiline - Hliny

Žilina
287 000,00 € Na predaj

Apart.

|

80

|
3 587,50  €/m²

3-izbový byt s parkovaním pre 2 autá / 80 m2 + 8 m2 / - Žilina ( Vlčince - ARBOREUM )

Žilina
cena v RK Na predaj

Apart.

|

23

|
-

Pripravujeme do ponuky garsónku /23 m, Žilina - Hliny

Žilina
NÁŠ TIP
166 743,00 € Na predaj

Apart.

|

47

|
3 547,72  €/m²

2-izbový byt s balkónom alebo s terasou v novostavbe ( BYTOVÝ DOM SCENÉRIA ) - Žilina

Žilina
158 000,00 € Na predaj

Apart.

|

60

|
2 633,33  €/m²

2 izbový tehlový byt,/60m2/, Žilina -STARÉ MESTO