Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Súľov
cena v RK Na predaj

4 iz.

|

147

|
-

4-izbový byt s terasou / 184 m2 / - Súľov

Žilina
NÁŠ TIP
218 000,00 € Na predaj

4 iz.

|

84

|
2 595,24  €/m²

Priestranný 4-izbový byt /82 m2/, Žilina - Hliny V.

Žilina
309 900,00 € Na predaj

4 iz.

|

102

|
3 050,20  €/m²

Priestranný 4-izbový byt s balkónom, /101,6 m2/, Žilina - Hájik

Žilina
300 603,00 € Na predaj

4 iz.

|

85

|
3 536,51  €/m²

4-izbový byt s balkónom, terasou a záhradkou v novostavbe ( BYTOVÝ DOM SCENÉRIA ) - Žilina

Štiavnik
NOVÉ
81 000,00 € Na predaj

4 iz.

|

32

|
2 531,25  €/m²

1-izbový byt v tehlovej novostavbe /32 m2/, Štiavnik, okr. Bytča

Súľov
cena v RK Na predaj

4 iz.

|

128

|
-

3-izbový byt s terasou / 128 m2 /- Súľov

Kysucké Nové Mesto
159 000,00 € Na predaj

4 iz.

|

72

|
2 208,33  €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou / 72 m2 / - Kysucké Nové Mesto

Horný Hričov
255 000,00 € Na predaj

4 iz.

|

107

|
2 383,18  €/m²

3 izbový byt s terasou, /107m2/, Žilina - Horný Hričov

Žilina
145 000,00 € Na predaj

4 iz.

|

37

|
3 918,92  €/m²

1-izbový byt / 37m2 / Žilina - Vlčince

Poľsko
cena v RK Na predaj

4 iz.

|

0

|
-

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Čadca
cena v RK Na predaj

4 iz.

|

26

|
-

Garsónka, /26 m2/ Čadca - Žarec

Žilina
NOVÉ
cena v RK Na predaj

4 iz.

|

52

|
-

2-izbový byt /52 m2/ Žilina - Závodie