ID: 37537
 / 12

580,00 €/mes.

Na prenájom

2-izbový byt s balkónom a loggiou, /62 m2/, Žilina - Hájik

Lokalita: Žilina

2 iz.

|

62

|

9.35  €/m²/mes

1 deň
|
32 x
|
1 x

Opis

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt s balkónom a loggiou, /62 m2/ v Žiline na sídlisku Hájik. V byte sú plastové okná, kombinované podlahy (laminátové + dlažba), murované jadro, balkón, loggia a patrí k nemu aj pivnica. Bonusom je pekný výhľad na mesto Žilina. Moderná dispozícia a strategická poloha je zárukou pokojného bývania pre nových nájomníkov. Energetický certifikát nie je k dispozícií. Viac informácií Vám radi poskytneme na tel. čísle: 0902 371 501 alebo www.realityalpia.sk

Poloha

Charakteristiky

Stav nehnuteľnosti:po kompletnej rekonštrukcii
Ďaľšie informácie o nehnuteľnosti:pekný výhľad, tichá lokalita
Podlaha:Plávajúca podlaha, Dlažba
Okná:plastové
Spôsob kúrenia:verejné ústredné
Nehnuteľnosť obsahuje:výťah, pivnica, balkón, loggia, kúpeľňa, WC, šatník, murované jadro
Energetický certifikát:nie je k dispozícii
Parkovanie:verejné parkovanie
Zateplenie budovy:zateplená

Benefity

  • Obľúbená lokalita
  • Najlepšia cena za m2
  • Najlacnejšia v okolí

Dátum poslednej aktualizácie: 18.05.2026

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku