ID: 37166
 / 2

od 465 € mesačne
146,84 €/m²

Na predaj

Pozemok, /681m2/, Žilina - Stráňavy

Lokalita: Stráňavy

1

|

681

|

146.84  €/m²

58 dní
|
29 x
|
0 x

Opis

Reality Alpia ponúka na predaj pozemok, /681m2/, Žilina - Stráňavy. Samotný pozemok má výmeru 574m2 + 107m2 podiel na prístupovej ceste. Prístupová cesta - vybavené stavebné povolenie na cestu aj mostík. IS - el.energia na pozemku, plyn, voda a kanalizácia - v obecnej ceste. Výhodami sú dobre dostupná lokalita, pekná príroda a výhľad. Viac informácií Vám radi poskytneme na tel.č.: 0948 353 500 alebo na dusan.pytel@realityalpia.sk.

Poloha

Dátum poslednej aktualizácie: 19.03.2026

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku

Podobné nehnuteľnosti

Dolná Tižina
NÁŠ TIP
75 000,00 € Na predaj

500

|
150,00  €/m²

Stavebný pozemok / 500 m2 / Dolná Tižina -Žilina

Belá
87 500,00 € Na predaj

500

|
175,00  €/m²

Rekreačný pozemok s krásnym výhľadom/500 m2/ - Belá /Bránice

Terchová
103 000,00 € Na predaj

2 060

|
50,00  €/m²

Investičný rekreačný pozemok / 2060 m2 / Terchová

Žilina
352 000,00 € Na predaj

5 587

|
63,00  €/m²

Priemyselný pozemok, /5587 m2/, Žilina - Bánová