Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Veľké Rovné
NÁŠ TIP
96 000,00 € Na predaj

1 854

|
51,78  €/m²

Stavebné pozemky na 3 rodinné domy so stavebným povolením / 1854 m2 / Veľké Rovné

Hradná
cena v RK Na predaj

895

|
-

Pozemok / 895 m2 / - Súľov ( časť Hradná )

Belá
78 750,00 € Na predaj

450

|
175,00  €/m²

Exkluzívny rekreačný pozemok /450 m2/ - Belá /Bránice/

Žilina
cena dohodou Na predaj

735

|
-

Slnečný pozemok / 735 m2 / Žilina - Budatín

Bytča
53 200,00 € Na predaj

2 960

|
17,97  €/m²

Pozemok / 2960 m2 / - Bytča

Stráňavy
100 000,00 € Na predaj

681

|
146,84  €/m²

Pozemok, /681m2/, Žilina - Stráňavy

Terchová
159 700,00 € Na predaj

3 194

|
50,00  €/m²

Investičné rekreačné pozemky / 3194 m2 / Terchová

Belá
87 500,00 € Na predaj

500

|
175,00  €/m²

Rekreačný pozemok s krásnym výhľadom/500 m2/ - Belá /Bránice

Terchová
103 000,00 € Na predaj

2 060

|
50,00  €/m²

Investičný rekreačný pozemok / 2060 m2 / Terchová

Ovčiarsko
NÁŠ TIP
114 000,00 € Na predaj

948

|
120,25  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom /948 m2/, Ovčiarsko

Kľače
83 000,00 € Na predaj

596

|
139,26  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom /596 m2/, Rajec - Kľače

Brezany
491 760,00 € Na predaj

5 464

|
90,00  €/m²

Investičný stavebný pozemok /5464 m2/, Žilina - Brezany