Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Oščadnica
89 440,00 € Na predaj

1 720

|
52,00  €/m²

Slnečný pozemok na výstavbu rekreačnej chaty /1720 m2/, Čadca - Oščadnica

Oščadnica
cena dohodou Na predaj

1 603

|
-

Pozemky, /1603m2/, Čadca - Oščadnica

Oščadnica
NÁŠ TIP
63 908,00 € Na predaj

1 229

|
52,00  €/m²

Pozemok na výstavbu chaty /1229 m2/, Čadca - Oščadnica

Klokočov
21 000,00 € Na predaj

3 143

|
6,68  €/m²

Pozemok /3143 m2/, Klokočov

Klokočov
7 500,00 € Na predaj

941

|
7,97  €/m²

Pozemok /941m2/, Klokočov

Rosina
98 160,00 € Na predaj

409

|
240,00  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 409 m2/, Rosina

Predmier
500 000,00 € Na predaj

5 000

|
100,00  €/m²

Komerčný pozemok, /5000 m2/, Žilinský kraj

Belá
cena v RK Na predaj

1 660

|
-

Rekreačný pozemok v Malej Fatre /1660 m2/ - Belá /Bránice

Turie
27 001,00 € Na predaj

2 077

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /2077 m2/, Žilina - Turie

Terchová
NÁŠ TIP
210 000,00 € Na predaj

3 092

|
67,92  €/m²

Stavebný pozemok na chatu alebo rekreačný dom/ 3092 m2/ Terchová - Pálenice

Lietavská Svinná
ZNÍŽENÁ CENA
42 560,00 € Na predaj

2 128

|
20,00  €/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj, Lietavská Svinná

Hradná
cena v RK Na predaj

895

|
-

Pozemok / 895 m2 / - Súľov ( časť Hradná )