Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Dolná Tižina
NÁŠ TIP
75 000,00 € Na predaj

500

|
150,00  €/m²

Stavebný pozemok / 500 m2 / Dolná Tižina -Žilina

Turie
25 974,00 € Na predaj

1 998

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /1998 m2/ - Turie (pri Žiline)

Ovčiarsko
exkluzívne
125 000,00 € Na predaj

1 000

|
125,00  €/m²

Pozemok pre rodinný dom /1000 m2/, Ovčiarsko

Terchová
159 700,00 € Na predaj

3 194

|
50,00  €/m²

Investičné rekreačné pozemky / 3194 m2 / Terchová

Veľké Rovné
NÁŠ TIP
96 000,00 € Na predaj

1 854

|
51,78  €/m²

Stavebné pozemky na 3 rodinné domy so stavebným povolením / 1854 m2 / Veľké Rovné

Kotešová
NÁŠ TIP
146 700,00 € Na predaj

1 306

|
112,33  €/m²

Stavebný pozemok /1306 m2/, Bytča - Kotešová

Višňové
cena dohodou Na predaj

855

|
-

Slnečný pozemok, /855m2/, Žilina - Višňové

Belá
cena v RK Na predaj

1 660

|
-

Rekreačný pozemok v Malej Fatre /1660 m2/ - Belá /Bránice

Párnica
86 180,00 € Na predaj

8 618

|
10,00  €/m²

Investičný pozemok /8618 m2/, Párnica

Klokočov
21 000,00 € Na predaj

3 143

|
6,68  €/m²

Pozemok /3143 m2/, Klokočov

Lietavská Svinná
ZNÍŽENÁ CENA
42 560,00 € Na predaj

2 128

|
20,00  €/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj, Lietavská Svinná

Predmier
cena dohodou Na predaj

10 500

|
-

Komerčný pozemok, /10500 m2/, Žilinský kraj