Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Krasňany
exkluzívne
94 490,00 € Na predaj

1 524

|
62,00  €/m²

Investičný slnečný pozemok /1524 m2/ Žilina - Krasňany

Belá
78 750,00 € Na predaj

450

|
175,00  €/m²

Exkluzívny rekreačný pozemok /450 m2/ - Belá /Bránice/

Ovčiarsko
NÁŠ TIP
95 000,00 € Na predaj

662

|
143,50  €/m²

Stavebný pozemok s pekným výhľadom /662 m2/, Žilina - Ovčiarsko

Kľače
NOVÉ
83 000,00 € Na predaj

596

|
139,26  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom /596 m2/, Rajec - Kľače

Turie
25 974,00 € Na predaj

1 998

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /1998 m2/ - Turie (pri Žiline)

Dolná Tižina
NÁŠ TIP
75 000,00 € Na predaj

500

|
150,00  €/m²

Stavebný pozemok / 500 m2 / Dolná Tižina -Žilina

Višňové
cena dohodou Na predaj

1 185

|
-

Slnečný pozemok na predaj /1 185 m2/, Žilina - Višňové

Terchová
NÁŠ TIP
210 000,00 € Na predaj

3 092

|
67,92  €/m²

Stavebný pozemok na chatu alebo rekreačný dom/ 3092 m2/ Terchová - Pálenice

Dolná Tižina
NÁŠ TIP
75 000,00 € Na predaj

500

|
150,00  €/m²

Stavebný pozemok / 500 m2 / Dolná Tižina -Žilina

Ovčiarsko
exkluzívne
140 590,00 € Na predaj

827

|
170,00  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 827 m2/, Ovčiarsko okr. Žilina

Brezany
491 760,00 € Na predaj

5 464

|
90,00  €/m²

Investičný stavebný pozemok /5464 m2/, Žilina - Brezany

Višňové
cena dohodou Na predaj

1 578

|
-

Investičný pozemok / 1578 m2 / Žilina - Višňové