Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Klokočov
21 000,00 € Na predaj

3 143

|
6,68  €/m²

Pozemok /3143 m2/, Klokočov

Ovčiarsko
exkluzívne
140 590,00 € Na predaj

827

|
170,00  €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 827 m2/, Ovčiarsko okr. Žilina

Ovčiarsko
exkluzívne
125 000,00 € Na predaj

1 000

|
125,00  €/m²

Pozemok pre rodinný dom /1000 m2/, Ovčiarsko

Konská
181 500,00 € Na predaj

1 100

|
165,00  €/m²

Stavebný pozemok s mobilným domom /1100 m2/, Rajecké Teplice - Konská

Ovčiarsko
NÁŠ TIP
95 000,00 € Na predaj

662

|
143,50  €/m²

Stavebný pozemok s pekným výhľadom /662 m2/, Žilina - Ovčiarsko

Turie
25 974,00 € Na predaj

1 998

|
13,00  €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatku, /1998 m2/ - Turie (pri Žiline)

Kotešová
NÁŠ TIP
146 700,00 € Na predaj

1 306

|
112,33  €/m²

Stavebný pozemok /1306 m2/, Bytča - Kotešová

Bytča
53 200,00 € Na predaj

2 960

|
17,97  €/m²

Pozemok / 2960 m2 / - Bytča

Veľké Rovné
NÁŠ TIP
96 000,00 € Na predaj

1 854

|
51,78  €/m²

Stavebné pozemky na 3 rodinné domy so stavebným povolením / 1854 m2 / Veľké Rovné

Lietavská Svinná
ZNÍŽENÁ CENA
42 560,00 € Na predaj

2 128

|
20,00  €/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj, Lietavská Svinná

Veľké Rovné
60 000,00 € Na predaj

1 410

|
42,55  €/m²

Pozemok /1410 m2/, Veľké Rovné

Krasňany
exkluzívne
94 490,00 € Na predaj

1 524

|
62,00  €/m²

Investičný slnečný pozemok /1524 m2/ Žilina - Krasňany