Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Ochodnica
NOVÉ
cena v RK Na predaj

4 iz.

|

424

|
-

Rodinný dom v stave holodom /424 m2/, Ochodnica

Nesluša
84 000,00 € Na predaj

5 iz.

|

177

|
474,58  €/m²

Rekreačná chata s krásnym výhľadom na Kysuciach /177 m2/, Javorníky

Kysucký Lieskovec
380 000,00 € Na predaj

5 iz.

|

400

|
950,00  €/m²

Rodinný dom /400 m2/, Kysucké Nové Mesto - Kysucký Lieskovec

Ochodnica
exkluzívne
cena dohodou Na predaj

7 a viac iz.

|

491

|
-

Rodinný dom so záhradou /491 m2/ Ochodnica

Kysucký Lieskovec
NOVÉ
290 000,00 € Na predaj

6 iz.

|

729

|
397,81  €/m²

Tehlový rodinný dom so záhradou /729 m2/, Kysucký Lieskovec

Lutiše
47 500,00 € Na predaj

585

|
81,20  €/m²

Rekreačný pozemok s drevenicou /585 m2/, Žilina - Lutiše

Terchová
NÁŠ TIP
cena v RK Na predaj

4 iz.

|

704

|
-

Rekreačná chata / 704 m2 / Terchová

Žilina
NOVÉ
cena v RK Na predaj

2 iz.

|

619

|
-

Záhradná chatka s pozemkom /619 m2/ Žilina - Budatín/ Dubeň

Liptovské Revúce
NÁŠ TIP
185 500,00 € Na predaj

5 iz.

|

841

|
220,57  €/m²

Rodinný dom v centre obce /841 m2/ Liptovské Revúce

Makov
cena v RK Na predaj

4 950

|
-

Rekreačná chalupa so záhradou, /4950m2/, Čadca - Makov

Žilina
exkluzívne
cena v RK Na predaj

6 iz.

|

781

|
-

Rodinný dom s pozemkom, / 781 m2 /, Žilina - Staré mesto

Veľké Rovné
NÁŠ TIP
105 000,00 € Na predaj

4 iz.

|

891

|
117,85  €/m²

Tehlový rodinný dom so záhradou /891 m2/, Veľké Rovné