Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Štiavnik
NOVÉ
81 000,00 € Na predaj

1 iz.

|

32

|
2 531,25  €/m²

1-izbový byt v tehlovej novostavbe /32 m2/, Štiavnik, okr. Bytča

Žilina
cena v RK Na predaj

1 iz.

|

36

|
-

1-izbový byt s pekným výhľadom / 36 m2 / - Žilina ( Vlčince )

Žilina
NÁŠ TIP
141 523,00 € Na predaj

1 iz.

|

36

|
3 931,19  €/m²

1-izbový byt s terasou,záhradkou alebo balkónom v novostavbe ( BYTOVÝ DOM SCENÉRIA ) - Žilina

Žilina
cena dohodou Na predaj

1 iz.

|

35

|
-

Pripravujeme do ponuky 1-izbový byt s dvomi loggiami /35 m2/ Vlčince I, Žilina

Žilina
cena dohodou Na predaj

1 iz.

|

39

|
-

Tehlový 1-izbový byt, /39 m2/, Žilina - CENTRUM

Žilina
145 000,00 € Na predaj

1 iz.

|

37

|
3 918,92  €/m²

1-izbový byt / 37m2 / Žilina - Vlčince

Žilina
cena v RK Na predaj

1 iz.

|

40

|
-

1- izbový byt, /40m2/, Žilina - CENTRUM

Poľsko
cena v RK Na predaj

1 iz.

|

0

|
-

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Žilina
287 000,00 € Na predaj

1 iz.

|

80

|
3 587,50  €/m²

3-izbový byt s parkovaním pre 2 autá / 80 m2 + 8 m2 / - Žilina ( Vlčince - ARBOREUM )

Żywiec
cena dohodou Na predaj

1 iz.

|

0

|
-

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Žilina
263 500,00 € Na predaj

1 iz.

|

77

|
3 422,08  €/m²

Nadštandartný 3 - izbový byt s balkónom a dvomi loggiami /67+10 m2/ Žilina - Bulvár

Žilina
230 000,00 € Na predaj

1 iz.

|

83

|
2 771,08  €/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový byt / 83 m2 / - Žilina ( Vlčince )