Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Żywiec
cena dohodou Na predaj

Apart.

|

0

|
-

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Poľsko
cena v RK Na predaj

Apart.

|

0

|
-

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Poľsko
cena dohodou Na predaj

Apart.

|

0

|
-

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Żywiec
cena dohodou Na predaj

Apart.

|

0

|
-

Luxusné apartmánové vily / projekt TREESNA LAKE VILLAS & SPA / Žywiec - Poľsko

Žilina
173 900,00 € Na predaj

Apart.

|

64

|
2 729,98  €/m²

2-izbový byt / 64 m2 / Žilina - Hliny V

Žilina
314 000,00 € Na predaj

Apart.

|

93

|
3 361,88  €/m²

3 - izbový byt s balkónom v centre mesta /93,4 m2/ Žilina

Žilina
309 900,00 € Na predaj

Apart.

|

102

|
3 050,20  €/m²

Priestranný 4-izbový byt s balkónom, /101,6 m2/, Žilina - Hájik

Žilina
145 000,00 € Na predaj

Apart.

|

37

|
3 918,92  €/m²

1-izbový byt / 37m2 / Žilina - Vlčince

Žilina
NÁŠ TIP
cena v RK Na predaj

Apart.

|

72

|
-

3-izbový byt s balkónom, /71 m2/, Žilina - Vlčince 3

Žilina
cena v RK Na predaj

Apart.

|

23

|
-

Pripravujeme do ponuky garsónku /23 m, Žilina - Hliny

Horný Hričov
255 000,00 € Na predaj

Apart.

|

107

|
2 383,18  €/m²

3 izbový byt s terasou, /107m2/, Žilina - Horný Hričov

Žilina
NÁŠ TIP
279 000,00 € Na predaj

Apart.

|

90

|
3 100,00  €/m²

Nadštandardný 3 - izbový byt s dvomi balkónmi /90 m2 / Žilina - centrum