Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Poľsko
cena v RK Na predaj

Apart.

|

0

|
-

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Poľsko
cena dohodou Na predaj

Apart.

|

0

|
-

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Żywiec
cena dohodou Na predaj

Apart.

|

0

|
-

Luxusné apartmánové vily / projekt TREESNA LAKE VILLAS & SPA / Žywiec - Poľsko

Żywiec
cena dohodou Na predaj

Apart.

|

0

|
-

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Žilina
NÁŠ TIP
279 000,00 € Na predaj

Apart.

|

90

|
3 100,00  €/m²

Nadštandardný 3 - izbový byt s dvomi balkónmi /90 m2 / Žilina - centrum

Žilina
158 000,00 € Na predaj

Apart.

|

60

|
2 633,33  €/m²

2 izbový tehlový byt,/60m2/, Žilina -STARÉ MESTO

Žilina
cena dohodou Na predaj

Apart.

|

39

|
-

Tehlový 1-izbový byt, /39 m2/, Žilina - CENTRUM

Žilina
NOVÉ
cena v RK Na predaj

Apart.

|

56

|
-

Pripravujeme 2-izbový byt s balkónom /56 m2/, Žilina - Hliny VII

Žilina
287 000,00 € Na predaj

Apart.

|

80

|
3 587,50  €/m²

3-izbový byt s parkovaním pre 2 autá / 80 m2 + 8 m2 / - Žilina ( Vlčince - ARBOREUM )

Žilina
314 000,00 € Na predaj

Apart.

|

93

|
3 361,88  €/m²

3 - izbový byt s balkónom v centre mesta /93,4 m2/ Žilina

Žilina
263 500,00 € Na predaj

Apart.

|

77

|
3 422,08  €/m²

Nadštandartný 3 - izbový byt s balkónom a dvomi loggiami /67+10 m2/ Žilina - Bulvár

Žilina
315 900,00 € Na predaj

Apart.

|

118

|
2 688,51  €/m²

Priestranný 3-izbový byt s balkónom a terasou / 117,5 m2 / - Žilina ( Hájik )