Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Żywiec
cena dohodou Na predaj

Apart.

|

0

|
-

Luxusné apartmánové vily / projekt TREESNA LAKE VILLAS & SPA / Žywiec - Poľsko

Poľsko
cena v RK Na predaj

Apart.

|

0

|
-

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Poľsko
cena dohodou Na predaj

Apart.

|

0

|
-

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Żywiec
cena dohodou Na predaj

Apart.

|

0

|
-

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Žilina
309 900,00 € Na predaj

Apart.

|

102

|
3 050,20  €/m²

Priestranný 4-izbový byt s balkónom, /101,6 m2/, Žilina - Hájik

Žilina
173 900,00 € Na predaj

Apart.

|

64

|
2 729,98  €/m²

2-izbový byt / 64 m2 / Žilina - Hliny V

Žilina
300 603,00 € Na predaj

Apart.

|

85

|
3 536,51  €/m²

4-izbový byt s balkónom, terasou a záhradkou v novostavbe ( BYTOVÝ DOM SCENÉRIA ) - Žilina

Žilina
230 000,00 € Na predaj

Apart.

|

83

|
2 771,08  €/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový byt / 83 m2 / - Žilina ( Vlčince )

Žilina
NOVÉ
cena v RK Na predaj

Apart.

|

52

|
-

2-izbový byt /52 m2/ Žilina - Závodie

Žilina
315 900,00 € Na predaj

Apart.

|

118

|
2 688,51  €/m²

Priestranný 3-izbový byt s balkónom a terasou / 117,5 m2 / - Žilina ( Hájik )

Žilina
287 000,00 € Na predaj

Apart.

|

80

|
3 587,50  €/m²

3-izbový byt s parkovaním pre 2 autá / 80 m2 + 8 m2 / - Žilina ( Vlčince - ARBOREUM )

Žilina
263 500,00 € Na predaj

Apart.

|

77

|
3 422,08  €/m²

Nadštandartný 3 - izbový byt s balkónom a dvomi loggiami /67+10 m2/ Žilina - Bulvár