Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Žilina
NÁŠ TIP
166 743,00 € Na predaj

2 iz.

|

47

|
3 547,72  €/m²

2-izbový byt s balkónom alebo s terasou v novostavbe ( BYTOVÝ DOM SCENÉRIA ) - Žilina

Žilina
NOVÉ
cena v RK Na predaj

2 iz.

|

52

|
-

2-izbový byt /52 m2/ Žilina - Závodie

Žilina
158 000,00 € Na predaj

2 iz.

|

60

|
2 633,33  €/m²

2 izbový tehlový byt,/60m2/, Žilina -STARÉ MESTO

Bánovce nad Bebravou
NÁŠ TIP
108 800,00 € Na predaj

2 iz.

|

53

|
2 052,83  €/m²

2 izbový byt v projekte Stará Husitská - Bánovce nad Bebravou

Žilina
173 900,00 € Na predaj

2 iz.

|

64

|
2 729,98  €/m²

2-izbový byt / 64 m2 / Žilina - Hliny V

Žilina
NOVÉ
cena v RK Na predaj

2 iz.

|

56

|
-

Pripravujeme 2-izbový byt s balkónom /56 m2/, Žilina - Hliny VII

Súľov
cena v RK Na predaj

2 iz.

|

147

|
-

4-izbový byt s terasou / 184 m2 / - Súľov

Štiavnik
NOVÉ
81 000,00 € Na predaj

2 iz.

|

32

|
2 531,25  €/m²

1-izbový byt v tehlovej novostavbe /32 m2/, Štiavnik, okr. Bytča

Súľov
cena v RK Na predaj

2 iz.

|

128

|
-

3-izbový byt s terasou / 128 m2 /- Súľov

Žilina
314 000,00 € Na predaj

2 iz.

|

93

|
3 361,88  €/m²

3 - izbový byt s balkónom v centre mesta /93,4 m2/ Žilina

Žilina
cena v RK Na predaj

2 iz.

|

40

|
-

1- izbový byt, /40m2/, Žilina - CENTRUM

Žilina
287 000,00 € Na predaj

2 iz.

|

80

|
3 587,50  €/m²

3-izbový byt s parkovaním pre 2 autá / 80 m2 + 8 m2 / - Žilina ( Vlčince - ARBOREUM )