Nehnuteľnosť už nie je v ponuke

Podobné nehnuteľnosti

Poľsko
cena dohodou Na predaj

Apart.

|

0

|
-

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Żywiec
cena dohodou Na predaj

Apart.

|

0

|
-

Luxusné apartmánové vily / projekt TREESNA LAKE VILLAS & SPA / Žywiec - Poľsko

Żywiec
NOVÉ
cena dohodou Na predaj

Apart.

|

0

|
-

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Poľsko
cena v RK Na predaj

Apart.

|

0

|
-

INVESTIČNÉ APARTMÁNY V POĽSKU

Žilina
309 900,00 € Na predaj

Apart.

|

102

|
3 050,20  €/m²

Priestranný 4-izbový byt s balkónom, /101,6 m2/, Žilina - Hájik

Žilina
300 603,00 € Na predaj

Apart.

|

85

|
3 536,51  €/m²

4-izbový byt s balkónom, terasou a záhradkou v novostavbe ( BYTOVÝ DOM SCENÉRIA ) - Žilina

Žilina
259 900,00 € Na predaj

Apart.

|

83

|
3 120,05  €/m²

Priestranný 3-izbový byt s balkónom / 83 m2 / - Žilina ( Hájik )

Žilina
315 900,00 € Na predaj

Apart.

|

118

|
2 688,51  €/m²

Priestranný 3-izbový byt s balkónom a terasou / 117,5 m2 / - Žilina ( Hájik )

Žilina
NÁŠ TIP
166 743,00 € Na predaj

Apart.

|

47

|
3 547,72  €/m²

2-izbový byt s balkónom alebo s terasou v novostavbe ( BYTOVÝ DOM SCENÉRIA ) - Žilina

Žilina
cena v RK Na predaj

Apart.

|

23

|
-

Pripravujeme do ponuky garsónku /23 m, Žilina - Hliny

Horný Hričov
NOVÉ
255 000,00 € Na predaj

Apart.

|

107

|
2 383,18  €/m²

3 izbový byt s terasou, /107m2/, Žilina - Horný Hričov

Žilina
cena dohodou Na predaj

Apart.

|

39

|
-

Tehlový 1-izbový byt, /39 m2/, Žilina - CENTRUM