Referencie

  • Milan Michalec, Partizánska 21, Rajec

    „Som človek, ktorý je veľmi opatrný no po dlhšom zvažovaní som sa rozhodol kúpiť byt prostredníctvom realitnej kancelárie. Mal som strach, však viete čo sa všade hovorí o realitných kanceláriách, no Realityalpia mi absolútne vyvrátila moje predstavy o tom, prečo realitné kancelárie existujú. Celý obchod prebehol bez problémov, na všetko čo sa malo diať ma upozornili dopredu takže som bol viac-menej bez strachu. Ani som neveril, že už je potom. Ďakujem Realityalpia a prajem vám veľa úspechov."
  • Anna Gibasová, Závodská 2, Žilina

    „Už dlhšiu dobu som sa snžila predať svoj byt. Mala som aj viacero záujemcov, ktorí ma prosili aby som im byt podržala, no keď prišlo na lámanie chleba, odskočili a povedali, že si to rozmysleli. Realitná kancelária Realityalpia mi našla klienta, ktorý bol ochotný byt kúpiť okamžite, ba čo viac mal peniaze v hotovosti. V krátkom čase prebehli podpisy zmlúv a ja už mám svoje peniaze ktoré môžem použiť na prestavbu našej chalupy. Som veľmi spokojná so službami Realityalpia."
  • Marián Goruša, závodská ul., Žilina

    „Už dlhší čas sme s priateľkou hľadali priestory na bývanie, no nedarilo sa nám. Raz sa mi podarilo na ulici osloviť makléra realitnej kancelárie Realityalpia a veci sa začali hýbať. Ešte v ten deň som si išiel obzrieť byt, ktorý sa mi veľmi páčil a rozhodol som sa že si ho vyberiem. Na druhý deň som mal pripravené zmluvy, ktoré sme s majiteľkou podpísali a na konci týždňa som sa mohol sťahovať. Neviem ako dlho by som hľadal byt keby som neoslovil realitnú kanceláriu Realityalpia a chcem sa im poďakovať za rýchle vyriešenie otázky bývania mňa a mojej priateľky."